بازنشانی گذرواژه

Your search results
اردیبهشت 1, 1394

آیا سامانه کوجا بابت خدمات هزینه ای دریافت می کند؟

ایجاد حساب کاربری، پیشنهاد مکان های اقامتی مناسب،جستجو،ثبت و معرفی مکان های اقامتی در سامانه یکپارچه کوجا برای هر کدام از میزبان و میهمان رایگان است.

چطور در سامانه کوجا رزرو انجام بدم؟

در ابتدا تاریخ ورود،خروج و تعداد نفر برای اقامت را مشخص می کنید و در کادر های مشخص وارد می کنید. لازم است از قبل در سامانه کوجا ثبت نام کرده باشید که بعد از وارد شدن به سایت به صفحه رزرو هدایت می شوید و بعد از پرداخت مبلغ اجاره، سند رزرو که شامل مشخصات و آدرس میزبان می باشد، برای شما ارسال خواهد شد.لازم به ذکر است که حتما زمان رزرو،به دسترسی بودن یا نبودن اجاره در تاریخ های مدنظر توجه بفرمایید. تقویم رزرو هر اجاره در توضیحات نمایش می شود.

چه ضمانتی برای تحویل مکان اقامتی رزرو شده است؟

شما کل مبلغ اجاره را در سامانه کوجا واریز میکنید. در روز بعداز شروع رزرو و بعد از تأیید میهمان که شامل موارد تحویل و مطابقت با ادعاهای مطرح شده در سایت می باشد،مبلغ اجاره به حساب میزبان واریز می گردد،در غیر اینصورت مبلغ پرداختی اجاره نزد سامانه کوجا محفوظ است.

چطور برای تحویل مکان اقامتی هماهنگی کنم؟

زمانی که رزرو شما قطعی شد،سند رزرو (واچر) حاوی مشخصات رزرو،آدرس و شماره تماس میزبان برای شما ارسال می شود که می توانید با میزبان تماس بگیریدو برای تحویل مکان اقامتی خود هماهنگ شوید.

دسته بندی: همسفری با کوجا

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • جستجوی پیشرفته

  • بازنشانی گذرواژه